Pary:
Aby być parą istnieją dwa sposoby:
1. Musicie mnie poinformować ( obydwoje! ) i drugi wilk musi wyrazić zgodę. Aby być parą, każdy wilk musi mieć najmniej 2 lata. Wtedy po prostu jesteście parą i powinniście się wyświetlić poniżej.
2. Musicie napisać romantyczne opowiadanie, w którym jeden wilk się oświadcza, a drugi zgadza.
Aby być parą, każdy wilk musi mieć najmniej 2 lata. Wtedy powinniście wyświetlić się poniżej.
Pary ( Wadera + Basior ):
Brak.
__________________________________________________________________________________
Ciąża:
Aby zajść w ciążę musisz należeć od tygodnia do watahy i od trzech dni mieć partnera, oraz min. 3 lata. Zgłoszenia wysyłajcie do mnie ( login na howrse: lamka)- lub e-mail: anastazja.ziarko@o2.pl ). Ciąża trwa 6 dni, a siódmego rodzą się szczenięta ( max.4 ). Formularz ( zawarty w rubryce jak dołączyć? ) trzeba wysłać przed porodem, lub max. 3 dni po, bo inaczej wadera poroni.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz